شروع به کار ارس دیجیتال

فروشگاه ارس دیجیتال کار خود را سال 1389 در زمینه پخش محصولاتی که شامل فروش موبایل و لوازم جانبی موبایل بود بصورت دو فروشگاه حضوری ایجاد و در سال 1393 با گسترش فعالیت خود همزمان کار پخش موبایل را نیز آغاز کرد و در سال  1396  بر آن شدیم تا فروشگاه ارس دیجیتال را  بصورت اینترنتی راه اندازی کنیم .

حال ارس دیجیتال با سالها تجربه همراه با کادر مجرب کار خود را در زمینه پخش محصولات اینترنتی اغاز نموده است .

 فروشگاه اینترنتی ارس دیجیتال به صورت 24 ساعته جهت خرید و تصمیم گیری درباره محصولات آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد تا بتوانید تجربه ای جدید از خرید آنلاین محصولات موردنیاز خود  را کسب کنید.

 

فروشگاه اینترنتی ارس دیجیتال

    راحت انتخاب کن ، راحتر خرید کن

ارس دیجیتال به عنوان یک فروشگاه اینترنتی به صورت تخصصی با مجموعه کاملی از بهترین برندها و تنوع کالا در زمینه فروش کالای دیجیتال، گوشی موبایل، لوازم الکتریکی، لباس زنانه، لباس بچگانه،لباس مردانه،لوازم آرایشی، لوازم یدکی، لوازم برقی ساختمان، کیف و کفش و … می باشد و نیز با ارائه توضیحات برای شناخت و انتخاب بهتر محصولات همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

حال مجموعه ارس دیجیتال با تیمی مجرب و با سالها تجربه بر آن است تا نیاز یکایک شما عزیزان را برای خرید اینترنتی محصولات مورد نظر برآورده نماید.