چگونه به دیجیتال مارکت ارس اعتماد کنیم !

چگونه به دیجیتال مارکت ارس اعتماد کنیم !

سلام خدمت مشتریان گرامی فروشگاه دیجیتال مارکت ارس

می خواهم در مورد اعتبار و اعتماد به فروشگاه دیجیتال مارکت ارس برایتان توضیحاتی بدهم . که برای هر ایرانی این یک امر عادی که در مورد اعتبار یک فروشگاه سوال کند .

و این سوالی است که برای همه ما در هنگام خرید اینترنتی پیش می آید !

سوالاتی مانند :

چگونه به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم ؟

ایا این فروشگاه برای خرید معتبر می باشد ؟

ما که تا حالا از این فروشگاه خرید نکرده ایم ؟

و …

دلایلی که شما می توانید به فروشگاه دیجیتال مارکت ارس اعتماد کنید !

1 . نماد اعتماد

کلیه فعالیت های فروشگاه دیجیتال مارکت ارس مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد لذا بر همین اساس فروشگاه دیجیتال مارکت ارس دارای تآییدیه از سازمان صنعت و معدن و تجارت و نیز دارنده لوگوی نماد اعتماد می باشد که کلیه فعالیت ها زیر نظر پلیس فتا انجام می گیرد .

با زدن لینک های زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید :

در عکس زیر می توانید جایگاه نماد اعتماد را ببینید

2 . نماد ساماندهی :

فروشگاه دیجیتال مارکت ارس دارای لوگوی ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشدکه این ستاد وظیفه تآیید هویت و صلاحیت یک فروشگاه یا یک شخص را بر عهده دارد که از این نظر فروشگاه ما مورد تآیید این وزارت می باشد

قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفارش خود ، شما می توانید در صفحه ای که لینک آن در صفحه لوگوی نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی تعبیه شده شکایت خود را ثبت نمایید . از پلیس فتا شکایت خود را پیگیری نمایید .

با زدن لینک های زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید :

logo-samandehi

در عکس زیر می توانید جایگاه نماد ساماندهی را ببینید

3 . درگاه پرداخت امن بانک ملت و بانک صادرات

فروشگاه دیجیتال مارکت ارس دارای درگاه پرداخت امن بانک ملت و بانک صادرات می باشد و تمامی معاملات و تراکنش ها در یک بستر امن انجام می گیرد و مشتریان با داشتن شماره تراکنش تمام پرداخت های خود را پیگیری و رسد کنند .

4 . محصولات و گارانتی :

تمامی محصولات داخل فروشگاه دیجیتال مارکت ارس به بهترین شیوه ممکن معرفی شده و تمامی اطلاعات محصول به صورت دقیق در توضیحات محصول قید شده و مشتری می تواند با بررسی کامل محصول خود را خریداری نمایید و همچنین تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند و مشتری می تواند در قسمت انتخاب گارانتی ، برای محصول خود گارانتی خریداری نمایید .

5. آدرس و تماس با ما :

فروشگاه دیجیتال مارکت ارس دارای آدرس ثابت ( آذربایجان شرقی – مرند – خیابان جلفا – جنب بانک توسعه تعاون) می باشد و مشتریان می توانند به صورت حضوری هم مراجعه فرمایند .

و همچنین چندین شماره تماس جهت پاسخگویی و خدمات رسانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و تلگرام به مردم شاد و غیور کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند .

برای مشاهده شماره های پاسخگویی بر روی لینک کلیک کنید : تماس با دیجیتال مارکت ارس

در نهایت هرگونه پیشنهاد یا نظر یا انتقادی داشتید با کمال میل پاسخگو هستیم

با تشکر

مدیریت فروشگاه