اطلاعات و شرایط ارسال محصولات

فروشگاه ارس دیجیتال سفارش‌ها را به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد، هماهنگی‌های لازم از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

پرداخت در محل

متاسفانه در حال حاضر مجموعه ارس دیجیتال قادر به ارائه سرویس پرداخت در محل نمی باشد.

نحوه سفارش محصولات در ارس دیجیتال

مشتریان به دو طریق می توانند محصولات مورد نظر خود را با افزودن در سبد خرید ثبت نموده و با پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانکی سفارش خود را تکمیل نمایند. 

ارسال کالاهای حجیم

متاسفانه برخی محصولات در سایزهای بزرگ می باشد و کالاهای بیش از یک متر قابل ارسال با پست نمی باشد؛ بنابراین فروشگاه ارس دیجیتال این گونه قطعات را توسط  شرکت های باربری و تیپاکس ارسال خواهد نمود که با توجه به وزن و حجم محصول هزینه ارسال متفاوت خواهد بود .

ثبت سفارش و پردازش محصول

فروشگاه ارس دیجیتال در وب سایت و اپلیکیشن ، به مشتریان  خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در  شبانه روز امکان سفارش گذاری را می دهد. با توجه به اینکه در ایام تعطیل نیز  از سفارش گیری  محصولات پشتیبانی می شود ولی  ارسال کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس از اتمام تعطیلات پردازش می شوند و کد رهگیری پس از ارسال محصول از پست یا تیباکس به  تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.شما می توانید با کد رهگیری موردنظر از روند ارسال محصول خود آگاه شوید.

نحوه ارسال و حمل ونقل ​

ارس دیجیتال مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال محصولات در سرتاسر ایران در اختیار کاربران خود قرار دهد، همچنین پخش محصولات  به کلانشهر تبریز و شهرستان مرند در کمترین زمان ممکن برای کاربران صورت می گیرد.

 

خسارت در هنگام حمل ونقل

فروشگاه ارس دیجیتال کلیه محصولات شما را سالم و بدون آسیب در اختیار حمل ونقل قرار می دهد و این بدان معنی است که در صورت بروز هر گونه حادثه در طی حمل و نقل بعهده شرکتهای حمل ونقل بوده و لذا خواهشمندیم هنگام تحویل محصول حتما از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید در غیر اینصورت فروشگاه ارس دیجیتال هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نخواهد داشت.

نحوه برقراری ارتباط با فروشگاه ارس دیجیتال

مشتریان و کاربران ارس دیجیتال که از خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند، از طریق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند :

1. چت آنلاین در وب سایت یا اپلیکیشن
2. واتساپ : 09370216052
3. اینستاگرام : arasdigital.ir
4.وبسایت:  www.arasdigital.ir
5.شماره تماس : 42223643-041