محافظ دیجیتال

محافظ برق در مسیر ورودی جریان برق به دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی قرار می گیرد. در صورتی که ولتاژ دچار نوسان شود و یا به هر دلیلی از بازه استاندارد خارج شود ، محافظ ورود برق را قطع کرده و پس از طی مدت زمانی مجدداً آن را متصل می کند.

به زبان ساده تر ، کار محافظ برق این است که تنها جریان را در زمانی که قطع است ، در هنگام وصل به تأخیر بیندازد و از نوسانات جلوگیری کند تا دستگاه دچار آسیب نشود.

انواع محافظ دیجیتال

محافظ برق ساده : این نوع محافظ دارای سه LED است که وضعیت برق را نشان می دهد ، یک LED قرمز به معنی تایمر ، یک LED سبز به معنای حالت عادی است و در نهایت یک LED زرد در این شرایط غیر طبیعی است. برق قطع می شود.

محافظ برق دیجیتال : این نوع محافظ علاوه بر داشتن سه لامپ وضعیتی ، دارای نمایشگر دیجیتالی نیز می باشد که میزان تاخیر و تعداد ولتاژهای شبکه را در زمان عادی نشان می دهد. وقتی وضعیت آن غیر معمول باشد ، با حروف Lo و hi نشان داده می شود ، این بدان معنی است که قدرت ضعیف یا قوی است.

خرید آنلاین محافظ دیجیتال

فروشگاه ارس دیجیتال برای راحتی مشتریان خود در تلاش است، به همین منظور برای خرید بهترین محافظ برق ماشین لباسشویی و دیگر تجهیزات الکتریکی بصورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

 

مشاهده همه 14 نتیجه